Іноді речі — не просто речі


  Ми хочемо, щоб одяг ставав джерелом натхнення і радості


  Ми віримо, що він може бути предметом сили, і помічником на шляху.

  Ми робимо все можливе, щоб непотрібного одягу ставало менше, а оригінального, такого, який пасуватиме саме вам— більше.Tuba-Duba, - український бренд дизайнерського одягу, який створюється за індивідуальними замірами.


  З 2016 року ми творимо атмосферний одяг для чарівних жінок України та всього світу, з любов'ю та увагою до кожної. 


  Наша унікальність в тому, що ми не ательє, тож вам не потрібно витрачати час на примірки. На відстані ми зробимо все можливе, аби адаптувати наші моделі під ваші побажання.


  Для кожного виробу ми маємо декілька варіантів тканини та кольорів, можемо додати секрети для годування, замінити комір на капюшон, подовжити рукава, зробити будь-яку довжину та розмір, вставити мітенки для пальців тощо. 


Як то кажуть нам іноді - "Вас не буває!". 


  Але ми є.


Наразі ми вже впевнено можемо сказати, що працюємо за принципами sustainable fashion (сталої моди) та робимо процес пошиття максимально етичним та екологічним:

  • Шиємо з якісних, в більшості своїй, натуральних тканин, з мінімумом залишків.

  • Працюємо по передзамовленню, створюючи лише той одяг, що потрібен людям. За індивідуальними замірами, на будь-який зріст та розмір.

  • Не шиємо речі партіями в цехах. Натомість співпрацюємо з надомними кравчинями по всій Україні

  • Маємо в команді багато матусь, яким зручно працювати з дому за гнучким графіком. Тому ми можемо назвати себе соціально відповідальним підприємництвом.